message notification center (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: more
af: meer

en: Reset
af: Herstel

en: Message
af: Boodskap

en: User
af: Gebruiker

en: All
af: Alle

en: Recipients
af: Ontvangers

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Apply
af: Pas toe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: anonymous user
af: anonieme gebruiker

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
