message notification center (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: more
ar: المزيد

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Message
ar: الرسالة

en: User
ar: المستخدم

en: All
ar: الكل

en: Recipients
ar: المتسلمون

en: Desc
ar: تنازلي

en: Notifications
ar: الإشعارات

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Apply
ar: تطبيق

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Offset
ar: الإزاحة

en: anonymous user
ar: مستخدم مجهول

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
