message notification center (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: more
ast: más

en: Reset
ast: Reafitar

en: Message
ast: Mensax

en: User
ast: Usuariu

en: All
ast: Too

en: Recipients
ast: Destinatarios

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›
