message notification center (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: more
da: mere

en: Reset
da: Gendan

en: Message
da: Meddelelse

en: User
da: Bruger

en: All
da: Alle

en: Recipients
da: Modtagere

en: Desc
da: Faldende

en: Notifications
da: Meddelelser

en: Sort by
da: Sortér efter

en: ‹ previous
da: ‹ forrige

en: next ›
da: næste ›

en: Apply
da: Udfør

en: « first
da: « første

en: last »
da: sidste »

en: Offset
da: Forskydning

en: anonymous user
da: anonym bruger

en: notifications
da: beskeder

en: Undated
da: Udateret

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: messages
da: meddelelser

en: Asc
da: Stigende

en: Send Message via email.
da: Send besked via e-mail.

en: No messages created yet
da: Ingen meddelelser oprettet endnu
