message notification center (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: more
fi: lisää

en: Reset
fi: Palauta

en: Message
fi: Viesti

en: User
fi: Käyttäjä

en: All
fi: Kaikki

en: Recipients
fi: Vastaanottajat

en: Notifications
fi: Ilmoitukset

en: Sort by
fi: Lajittele

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: flag
fi: lippu

en: Apply
fi: Käytä

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: anonymous user
fi: anonyymi käyttäjä

en: notifications
fi: ilmoitukset

en: Undated
fi: Päivämäärätön

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Master
fi: Isäntä
