Message Notification Center (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: more
hy: ավելի

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: User
hy: Օգտագործող

en: Recipients
hy: ստացողներ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: « first
hy: « առաջինը

en: anonymous user
hy: անանուն օգտատեր
