message notification center (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (18 entries)

en: more
id: selengkapnya

en: Message
id: Pesan

en: User
id: Pengguna

en: All
id: Semua

en: Recipients
id: Penerima

en: Notifications
id: Notifikasi

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: ‹ previous
id: ‹ sebelumnya

en: next ›
id: selanjutnya ›

en: Apply
id: Terapkan

en: « first
id: « awal

en: last »
id: akhir »

en: Offset
id: Letak

en: anonymous user
id: pengunjung anonim

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun

en: Send Message via email.
id: Kirim pesan via email.
