message notification center (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: more
ja: 続き

en: Reset
ja: リセット

en: Message
ja: メッセージ

en: User
ja: ユーザー

en: All
ja: すべて

en: Recipients
ja: 受信者

en: Desc
ja: 降順

en: Notifications
ja: 通知

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: ‹ previous
ja: ‹ 前へ

en: next ›
ja: 次へ ›

en: Apply
ja: 適用

en: « first
ja: « 最初へ

en: last »
ja: 最後 »

en: Offset
ja: オフセット

en: anonymous user
ja: 匿名ユーザー

en: notifications
ja: 通知

en: Undated
ja: 日付のない

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
