Message Notification Center (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: more
nl: meer

en: Message
nl: Bericht

en: User
nl: Gebruiker

en: All
nl: Alle

en: Recipients
nl: Ontvangers

en: Desc
nl: Aflopend

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: flag
nl: vlag

en: Apply
nl: Toepassen

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: anonymous user
nl: anonieme gebruiker

en: notifications
nl: notificaties

en: Undated
nl: Niet-gedateerd

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend
