message notification center (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: more
pl: więcej

en: Reset
pl: Resetuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: User
pl: Użytkownik

en: All
pl: Wszystko

en: Recipients
pl: Odbiorcy

en: Desc
pl: Malejąco

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: flag
pl: flaga

en: Apply
pl: Zastosuj

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: anonymous user
pl: użytkownik anonimowy

en: notifications
pl: powiadomienia

en: Undated
pl: Bez terminu

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: messages
pl: wiadomości

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
