message notification center (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: more
ps: نور

en: Message
ps: پيغام

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
