Message Notification Center (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (24 entries)

en: more
ro: mai multe

en: Reset
ro: Resetează

en: Message
ro: Mesaj

en: User
ro: Utilizator

en: All
ro: Toate

en: Recipients
ro: Destinatari

en: Desc
ro: Descendent

en: Notifications
ro: Notificări

en: Sort by
ro: Sortare după

en: ‹ previous
ro: ‹ anterior

en: next ›
ro: următor ›

en: flag
ro: marcaj

en: Apply
ro: Aplică

en: « first
ro: « primul

en: last »
ro: ultimul »

en: Offset
ro: Decalaj

en: anonymous user
ro: utilizator anonim

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: messages
ro: Mesaje

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: No messages created yet
ro: Niciun mesaj creat încă

en: Unread Notifications
ro: Notificări necitite
