Message Notification Center (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (24 entries)

en: more
ru: ещё

en: Reset
ru: Сбросить

en: Message
ru: Сообщение

en: User
ru: Пользователь

en: All
ru: Все

en: Recipients
ru: Получатели

en: Desc
ru: По убыванию

en: Notifications
ru: Уведомления

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: ‹ previous
ru: ‹ предыдущая

en: next ›
ru: следующая ›

en: flag
ru: отметить

en: Apply
ru: Применить

en: « first
ru: « первая

en: last »
ru: последняя »

en: Offset
ru: Пропустить

en: anonymous user
ru: анонимный пользователь

en: notifications
ru: уведомления

en: Undated
ru: Без даты

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: messages
ru: сообщения

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной
