message notification center (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: more
sl: več

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Message
sl: Sporočilo

en: User
sl: Uporabnik

en: All
sl: Vsi

en: Recipients
sl: Prejemniki

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: anonymous user
sl: Anonimni uporabnik
