message notification center (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: more
be: болей

en: Reset
be: Скінуць

en: Message
be: Паведамленне

en: User
be: Карыстальнік

en: All
be: Усе

en: Recipients
be: Атрымальнікі

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Apply
be: Ужыць

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: anonymous user
be: ананімны карыстальнік

en: Undated
be: без даты
