message notification center (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: more
bg: още

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Message
bg: Съобщение

en: User
bg: Потребител

en: All
bg: Всички

en: Recipients
bg: Получатели

en: Notifications
bg: Известия

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Apply
bg: Търси

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: anonymous user
bg: анонимен потребител
