message notification center (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (22 entries)

en: more
es: más

en: Reset
es: Restablecer

en: Message
es: Mensaje

en: User
es: Usuario

en: All
es: Todo(s)

en: Recipients
es: Destinatarios

en: Notifications
es: Avisos

en: Sort by
es: Ordenar por

en: ‹ previous
es: ‹ anterior

en: next ›
es: siguiente ›

en: flag
es: marca

en: Apply
es: Aplicar

en: « first
es: « primero

en: last »
es: último »

en: Offset
es: Desplazamiento

en: anonymous user
es: usuario anónimo

en: notifications
es: avisos

en: Undated
es: Sin fechar

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Master
es: Máster

en: Unread Messages
es: Mensajes no leídos
