message notification center (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: more
eu: gehiago

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: User
eu: Erabiltzailea

en: All
eu: Guztiak

en: Recipients
eu: Hartzaileak

en: Desc
eu: Beheraka

en: Notifications
eu: Jakinarazpenak

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: anonymous user
eu: erabiltzaile anonimoa

en: notifications
eu: jakinarazpenak

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
