message notification center (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: more
gu: વધુ

en: Message
gu: સંદેશ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: All
gu: બધા

en: Apply
gu: લાગુ કરો
