message notification center (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: more
hr: više

en: Reset
hr: Poništi

en: Message
hr: Poruka

en: User
hr: Korisnik

en: All
hr: Svi

en: Recipients
hr: Primatelji

en: Desc
hr: Silazno

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Apply
hr: Primjeni

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: anonymous user
hr: anonimni korisnik

en: Asc
hr: Uzlazno
