Message Notification Center (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: more
hu: tovább

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Message
hu: Üzenet

en: User
hu: Felhasználó

en: All
hu: Mind

en: Recipients
hu: Címzettek

en: Desc
hu: Csökk

en: Notifications
hu: Értesítések

en: Sort by
hu: Rendezés

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: flag
hu: jelölő

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Offset
hu: Eltolás

en: anonymous user
hu: névtelen látogató

en: notifications
hu: értesítések

en: Undated
hu: Dátumozatlan

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: messages
hu: üzenetek

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: No messages created yet
hu: Még nem lett létrehozva egyetlen üzenet sem

en: Unread Notifications
hu: Olvasatlan értesítések
