message notification center (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Reset
kk: Ысыру

en: Message
kk: Хабарлама

en: User
kk: Пайдаланушы

en: All
kk: Барлық

en: Recipients
kk: Алушылар

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: anonymous user
kk: тіркелмеген пайдаланушы
