message notification center (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Message
km: សារ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Recipients
km: អ្នក​ទទួល​

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: anonymous user
km: អ្នកប្រើ​អនាមិក
