Message Notification Center (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: more
lt: daugiau

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Message
lt: Žinutė

en: User
lt: Narys

en: All
lt: Visi

en: Recipients
lt: Gavėjai

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: anonymous user
lt: anonimas

en: notifications
lt: pranešimai

en: Undated
lt: Atnaujinta

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
