message notification center (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: more
oc: mai

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Message
oc: Messatge

en: User
oc: Utilizaire

en: All
oc: Tot

en: Recipients
oc: Destinataris

en: Notifications
oc: Notificacions

en: Sort by
oc: Triar per

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: Apply
oc: Aplicar

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Offset
oc: Decalatge

en: anonymous user
oc: utilizaire anonime

en: Undated
oc: Pas daté

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
