message notification center (7.x-1.1) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: All
pa: ਸਭ

en: ‹ previous
pa: ‹ ਪਿੱਛੇ

en: next ›
pa: ਅੱਗੇ ›

en: last »
pa: ਆਖਰੀ »

en: anonymous user
pa: ਅਗਿਆਤ ਯੂਜ਼ਰ
