Message Notification Center (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (25 entries)

en: more
pt: mais

en: Reset
pt: Redefinir

en: Message
pt: Mensagem

en: User
pt: Usuário

en: All
pt: Tudo

en: Recipients
pt: Destinatários

en: Desc
pt: Decrescente

en: Notifications
pt: Notificações

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: ‹ previous
pt: ‹ anterior

en: next ›
pt: próximo ›

en: Apply
pt: Aplicar

en: « first
pt: « primeiro

en: last »
pt: último »

en: Offset
pt: Deslocamento

en: anonymous user
pt: usuário anônimo

en: notifications
pt: notificações

en: Undated
pt: Não datado

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: messages
pt: mensagens

en: Asc
pt: Ascendente

en: Master
pt: Principal

en: No messages created yet
pt: Nenhuma mensagem criada ainda

en: Unread Notifications
pt: Notificações não lidas
