Message Notification Center (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: more
sk: viac

en: Message
sk: Správa

en: User
sk: Používateľ

en: All
sk: Všetky

en: Recipients
sk: Adresáti

en: Desc
sk: Zostupne

en: Notifications
sk: Upozornenia

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Apply
sk: Použiť

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Offset
sk: Ofset

en: anonymous user
sk: anonymný používateľ

en: Undated
sk: Nedatované

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
