message notification center (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (23 entries)

en: more
tr: daha fazla

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Message
tr: İleti

en: User
tr: Kullanıcı

en: All
tr: Tümü

en: Recipients
tr: Alıcılar

en: Desc
tr: Azalan

en: Notifications
tr: Bildirimler

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: ‹ previous
tr: ‹ önceki

en: next ›
tr: sonraki ›

en: flag
tr: işaret

en: Apply
tr: Uygula

en: « first
tr: « ilk

en: last »
tr: son »

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: anonymous user
tr: konuk kullanıcı

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: messages
tr: iletiler

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Send Message via email.
tr: İletiyi e-posta ile gönder.
