message notification center (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: more
uk: ще

en: Reset
uk: Скинути

en: Message
uk: Повідомлення

en: User
uk: Користувач

en: All
uk: Все

en: Recipients
uk: Отримувачі

en: Desc
uk: Спад

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: flag
uk: прапор

en: Apply
uk: Застосувати

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Offset
uk: Зміщення

en: anonymous user
uk: анонімний користувач

en: notifications
uk: сповіщення

en: Undated
uk: Без дати

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: messages
uk: повідомлень

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Unread Messages
uk: Непрочитані повідомлення
