Mobile Codes (7.x-2.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Type
af: Tipe

en: Settings
af: Verstellings

en: configure
af: verstel

en: Performance
af: Werkverrigting

en: Save settings
af: Stoor verstellings
