Mobile Codes (7.x-2.0) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Type
am: ዓይነት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: configure
am: ውቀር

en: Performance
am: አፈፃፀም

en: Provider
am: አቅራቢ

en: Save settings
am: ቅንብሮቹን አስቀምጥ
