Mobile Codes (7.x-2.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Type
ast: Triba

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: configure
ast: configurar

en: Performance
ast: Rendimientu

en: Save settings
ast: Guardar preferencies

en: Text field
ast: Campu de testu
