Mobile Codes (7.x-2.0) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: URL
fa: نشانی

en: configure
fa: پیکربندی

en: Performance
fa: کارایی

en: Textfield
fa: فیلد متنی

en: Note
fa: یادداشت

en: Provider
fa: ارائه‌دهنده

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Defaults
fa: پیش‌فرض‌ها

en: Token
fa: توکن

en: Text field
fa: فیلد متنی

en: Values
fa: مقادیر

en: Data
fa: داده

en: Chaos tool suite
fa: مجموعه ابزار Chaos

en: Image field
fa: فیلد تصویر
