Mobile Codes (7.x-2.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Type
fil: Uri

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: configure
fil: ayusin

en: Performance
fil: Pagsasakatuparan

en: Save settings
fil: Pangalagaan ang mga pagtatakda
