Mobile Codes (7.x-2.0) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: configure
gl: configurar

en: Performance
gl: Rendemento

en: Textfield
gl: Campo de texto

en: Example
gl: Exemplo

en: Provider
gl: Proveedor

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: Token
gl: Símbolos

en: Parameters
gl: Parámetros

en: Text field
gl: Campo de texto

en: Values
gl: Valores

en: Providers
gl: Proveedores
