Mobile Codes (7.x-2.0) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: URL
hu: Webcím

en: configure
hu: beállít

en: Performance
hu: Teljesítmény

en: Textfield
hu: Szövegmező

en: Example
hu: Példa

en: Note
hu: Megjegyzés

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: Defaults
hu: Alapértelmezések

en: Token
hu: Vezérjel

en: Parameters
hu: Paraméterek

en: Text field
hu: Szövegmező

en: Preset
hu: Beállítás

en: Values
hu: Értékek

en: Data
hu: Adat

en: Presets
hu: Beállítások

en: Providers
hu: Szolgáltatók

en: Input filter
hu: Beviteli szűrő

en: Image field
hu: Képmező

en: File field
hu: Fájlmező

en: Use path alias
hu: Útvonalálnév használata

en: provider
hu: szolgáltató

en: providers
hu: szolgáltatók
