Mobile Codes (7.x-2.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: configure
jv: konfigurasi

en: Performance
jv: Kadigdayan

en: Example
jv: Contoné

en: Save settings
jv: Nyimpen setingan

en: Text field
jv: Field tèks

en: Image field
jv: Field gambar
