Mobile Codes (7.x-2.0) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: configure
lv: konfigurēt

en: Performance
lv: Ātrdarbība

en: Textfield
lv: Teksta lauks

en: Example
lv: Piemērs

en: Note
lv: Piezīme

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: Token
lv: Marķieris

en: Text field
lv: Teksta lauks

en: Values
lv: Vērtības

en: Data
lv: Dati
