Mobile Codes (7.x-2.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: configure
mn: тохируулах

en: Performance
mn: Хурд

en: Save settings
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Text field
mn: Текст талбар
