Mobile Codes (7.x-2.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: configure
mr: कॊनफ़ीगर

en: Example
mr: उदाहरण

en: Provider
mr: प्रदाता
