Mobile Codes (7.x-2.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Label
ne: लेबल

en: configure
ne: संरुप बनाउनुस

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस
