Mobile Codes (7.x-2.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: configure
nn: konfigurer

en: Performance
nn: Ytelse

en: Save settings
nn: Lagre innstillingar

en: Text field
nn: Tekstfelt
