Mobile Codes (7.x-2.0) - en to ru translation catalogue (23 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: configure
ru: настроить

en: Performance
ru: Производительность

en: Textfield
ru: Текстовое поле

en: Example
ru: Пример

en: Provider
ru: Поставщик

en: Save settings
ru: Сохранить настройки

en: Defaults
ru: По умолчанию

en: Token
ru: Токен

en: Parameters
ru: Параметры

en: Text field
ru: Текстовое поле

en: Values
ru: Значения

en: Data
ru: Данные

en: Presets
ru: Шаблоны

en: Chaos tool suite
ru: Набор инструментов Chaos

en: Providers
ru: Поставщики

en: Input filter
ru: Фильтр ввода

en: Image field
ru: Поле изображения

en: presets
ru: наборы настроек

en: preset
ru: набор настроек

en: Use path alias
ru: Использовать синоним пути
