Mobile Codes (7.x-2.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Type
sl: Tip

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: configure
sl: nastavi

en: Performance
sl: Hitrost delovanja

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve
