Mobile Codes (7.x-2.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: Settings
sq: Rregullimet

en: URL
sq: Adresa URL

en: configure
sq: konfigurimi

en: Performance
sq: Performanca

en: Save settings
sq: Ruaj parametrat
