Mobile Codes (7.x-2.0) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: configure
ta: முறையமை

en: Performance
ta: செயல்திறன்

en: Textfield
ta: உரைப்புலம்

en: Provider
ta: வழங்குநர்

en: Save settings
ta: அமைவுகளை சேமி

en: Defaults
ta: இயல்புநிலைகள்

en: Text field
ta: உரை புலம்

en: Values
ta: மதிப்பீடுகள்

en: Data
ta: தரவு
