Mobile Codes (7.x-2.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: URL
ug: ئادرېس

en: configure
ug: تەڭشەش

en: Performance
ug: تور بېكەت سۈرئىتى

en: Save settings
ug: ئۆزگەرتىشنى ساقلاش

en: Defaults
ug: سۈكۈت
