Mobile Codes (7.x-2.0) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Label
vi: Nhãn

en: configure
vi: cấu hình

en: Performance
vi: Hiệu năng

en: Textfield
vi: Trường văn bản

en: Example
vi: Ví dụ

en: Note
vi: Ghi chú

en: Provider
vi: Nhà cung cấp

en: Save settings
vi: Lưu các thiết lập

en: Defaults
vi: Các mặc định

en: Text field
vi: Trường văn bản

en: Values
vi: Giá trị

en: Data
vi: Dữ liệu
