Mobile Codes (7.x-2.1) - en to be translation catalogue (24 entries)

en: Type
be: Тып

en: Enabled
be: Уключана

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: URL
be: Спасылка

en: Path
be: Сцежка

en: Theme
be: Тэма

en: Block
be: Блок

en: Filter
be: Фільтраваць

en: configure
be: змяніць настройкі

en: Performance
be: Прадукцыйнасць

en: Textfield
be: Тэкставае поле

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: Defaults
be: Прадвызначаныя

en: block
be: блок

en: Text field
be: Текставае поле

en: Blocks
be: Блокі

en: Data
be: Дадзенныя

en: Image style
be: Стыль выявы

en: blocks
be: блокі

en: Field formatters
be: Фарматэры поля
